Latarka COB z otwieraczem do butelek FRANZISKA
Cena katalogowa (netto): 19.90zł
Kubek ceramiczny 350 ml RAYMOND
Cena katalogowa (netto): 19.99zł
Deska do serów z nożem IGNAZIO
8083601
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw w ekologicznym opakowaniu, składający się z drewnianej deski ze skórzanym wieszakiem i noża do sera ze stali nierdzewnej.
od 81.13zł
netto
Cena katalogowa:
105.37zł
Dostępne od ręki: 729 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Wymiar produktu | 25,7 x 28 x 2,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,950 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 28 x 31 x 37 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,500 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 10; Duże: 10 |
| Kod celny | 4064571020368 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.