Kieliszek plastikowy 460 ml DOROTA
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Deski kuchenne 3 szt. CHARITY
Cena katalogowa (netto): 52.64zł
Deska do serów z nożami JOZEF
8251213
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Drewniana, rozkładana deska wewnątrz której znajdziesz zestaw 3 sztućców do sera.
od 84.52zł
netto
Cena katalogowa:
109.77zł
Dostępne od ręki: 305 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | ø 22 x 3,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 1,050 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 24.5 x 46 x 29.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,650 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 12; Duże: 12 |
| Kod celny | 4064571028722 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.