Czapka z daszkiem | Joseph
Cena katalogowa (netto): 7.41zł
Czapka zimowa ze światłem COB
Cena katalogowa (netto): 33.64zł
Czapka z daszkiem | Joe
V7183-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Czapka z daszkiem, posiada 5 paneli oraz zapięcie na rzep umożliwiający regulację rozmiaru, produkt wykonany z bawełny 155 g/m²
od 5.96zł
netto
Cena katalogowa:
7.54zł
Dostępne od ręki: 78 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, granatowy, pomarańczowy, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna (100%) 155 g/m2 |
| Wymiar produktu | Ø19 x 13 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 48 |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 60 x 45 x 38 cm |
| Waga kartonu | 13 |
| Kod celny | 65050030 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.