Zestaw piłek do gry w golfa 3 szt. IDA
Cena katalogowa (netto): 21.88zł
Piłka do piłki nożnej VICENTE
Cena katalogowa (netto): 39.50zł
Czapka z daszkiem i siateczką 6 paneli FRANKLIN
5147503
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Czapka z daszkiem wykonana z poliestru z siateczką, barwiona bez użycia AZO.
od 10.77zł
netto
Cena katalogowa:
13.99zł
Dostępne od ręki: 3 241 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, granatowy |
| Wymiar produktu | 25 x 16 x 12 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,070 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 22 x 72.5 x 22; Duże: 45 x 75 x 37.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 3,150 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 13,950 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571012592 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Czapka z daszkiem i siateczką 6 paneli FRANKLIN - czarny | |
| 2026-10-06 | 3000 |
| Czapka z daszkiem i siateczką 6 paneli FRANKLIN - biały | |
| 2026-10-06 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.