Zabawka pluszowy miś KONSTANZE
Cena katalogowa (netto): 43.85zł
Zestaw do kolorowania CORNELIA
Cena katalogowa (netto): 12.22zł
Czapka z daszkiem bawełniana 6 paneli, 260 g/m² CURTIS
5046603
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bawełniana, 6-panelowa czapka z daszkiem typu Sandwich, wykonana z bawełny czesanej wolnej od AZO (gramatura 260 g/m²), regulowana za pomocą metalowego zapięcia.
od 9.62zł
netto
Cena katalogowa:
12.49zł
Dostępne od ręki: 3 131 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, granatowy, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, szary, turkusowy, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | 28 x 16 x 11 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,081 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 22 x 63 x 22; Duże: 45 x 65 x 37.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 3,650 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,150 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571011519 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Czapka z daszkiem bawełniana 6 paneli, 260 g/m² CURTIS - szary | |
| 2026-09-01 | 8000 |
| Czapka z daszkiem bawełniana 6 paneli, 260 g/m² CURTIS - granatowy | |
| 2026-09-01 | 15000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.