Okulary przeciwsłoneczne UV400 LILA
Cena katalogowa (netto): 11.35zł
Czapka z daszkiem bawełniana 5 paneli CrisMa 290 g/m2 TREVOR
Cena katalogowa (netto): 35.07zł
Czapka z daszkiem bawełniana 5 paneli 290 g/m2 AXEL
5391844
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Czapka bejsbolówka, z 5 panelami, wykonana z bawełny o gramaturze 290 g/m² z metalowym zapięciem.
od 30.38zł
netto
Cena katalogowa:
39.46zł
Dostępne od ręki: 1 147 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna, metal |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, granatowy, khaki |
| Wymiar produktu | 26,5 x 18 x 10,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,100 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 40 x 60 x 40 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,000 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571038509 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Czapka z daszkiem bawełniana 5 paneli 290 g/m2 AXEL - czarny | |
| 2026-08-18 | 2500 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.