Mewok brelok
Cena katalogowa (netto): 6.60zł
Blinka osłona kamery
Cena katalogowa (netto): 0.65zł
Cuttex nóż do tapet
AP781694-21
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Nóż do tapet ze stali nierdzewnej.
od 2.93zł
netto
Cena katalogowa:
3.81zł
Dostępne od ręki: 13 762 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 12×127×11 mm |
| Waga produktu | 15 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44×37×24 cm |
| Kod celny | 8211930000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.