Flabo Plus organizer biurkowy/ ładowarka indukcyjna
Cena katalogowa (netto): 54.78zł
CreaStick Combo C personalizowany samoprzylepny notatnik
Cena katalogowa (netto): 9.50zł
CreaStick Note S personalizowany samoprzylepny notatnik
AP716542
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany notatnik z samoprzylepnymi karteczkami z okładką z papieru. Zawiera 50 karteczek samoprzylepnych w rozmiarze 50×75 mm. Cena obejmuje nadruk full kolor na okładce zewnętrznej. Min. ilość: 100 szt.
od 4.48zł
netto
Cena katalogowa:
5.82zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 50×75×9 mm |
| Waga produktu | 24 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 35×25×10 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.