Strokes zestaw do makijażu
Cena katalogowa (netto): 15.65zł
BooColour kubek sublimacyjny
Cena katalogowa (netto): 22.36zł
CreaStick Mark B personalizowana zakładka
AP716602
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wykonana na zamówienie, papierowa zakładka do książek z karteczkami samoprzylepnymi. Zawiera 25 arkuszy karteczek samoprzylepnych z papieru z recyklingu (50×75 mm). Cena obejmuje nadruk w full kolorze z przodu. Min. ilość: 100 szt.
od 3.87zł
netto
Cena katalogowa:
5.03zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 51×175×5 mm |
| Waga produktu | 17 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×28×38 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.