HeXmas Eco personalizowany kalendarz adwentowy
Cena katalogowa (netto): 33.54zł
CreaStick Combo B Eco personalizowany notatnik z kartkami samoprzylepnymi
Cena katalogowa (netto): 9.28zł
CreaStick Combo A Eco personalizowany notatnik z kartkami samoprzylepnymi
AP716507
Cena katalogowa (netto): 15.09zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany notatnik z samoprzylepnymi karteczkami z okładką z papieru kraft z recyklingu. Zawiera karteczki samoprzylepne z papieru makulaturowego w 2 rozmiarach (50 arkuszy 100×75 mm, 25 arkuszy 50×75 mm) i 100 plastikowych znaczników do stron w 5 różnych kolorach (44×12 mm). Cena obejmuje nadruk full kolor na okładce zewnętrznej. Min. ilość: 100 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 100×75×9 mm |
| Waga produktu | 48 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 35×25×10 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.