CreaNote Plus A6 Eco personalizowany notes
Cena katalogowa (netto): 18.45zł
Paffix etui na karty
Cena katalogowa (netto): 0.67zł
CreaNote Plus A6 personalizowany notes
AP716535
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany notes z okładką z papieru z recyklingu z 32 kartkami z papieru z recyklingu, format A6. Cena obejmuje full kolorową okładkę zewnętrzną i jeden rodzaj full kolorowego nadruku na wszystkich stronach wewnętrznych. Min ilość: 100 szt.
od 13.78zł
netto
Cena katalogowa:
17.89zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 105×146×4 mm |
| Waga produktu | 42 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 35×25×10 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.