CreaNote Plus A6 Seed niestandardowy notatnik z papieru nasiennego
Cena katalogowa (netto): 31.30zł
CreaNote Mini personalizowany notes
Cena katalogowa (netto): 7.83zł
CreaNote Plus A5 Seed niestandardowy notatnik z papieru nasiennego
AP716882
Cena katalogowa (netto): 36.89zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wykonany na zamówienie, pokryty papierem z nasion notatnik z 32 arkuszami papieru z recyklingu, rozmiar A5. Cena obejmuje nadruk w pełnym kolorze na zewnętrznej okładce i identyczny nadruk w pełnym kolorze na wszystkich wewnętrznych stronach. MOQ: 100 szt. Z różnymi nasionami dzikich kwiatów.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Papieru nasiennego |
| Wymiar produktu | 143×206×4 mm |
| Waga produktu | 82 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 35×25×10 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.