CreaNote A6 Eco personalizowany notes
Cena katalogowa (netto): 12.30zł
Juknok karteczki samoprzylepne
Cena katalogowa (netto): 7.72zł
CreaNote A6 personalizowany notes
AP716479
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowany notes, z okładką z papieru z recyklingu z 32 czystymi kartkami z recyklingu, format A6. Cena obejmuje okładkę zewnętrzną z nadrukiem w full kolorze. Min. ilość: 100 szt.
od 8.61zł
netto
Cena katalogowa:
11.18zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 105×146×4 mm |
| Waga produktu | 42 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 35×25×10 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.