CreaMask Adjust Kids nadająca się do prania maseczka
Cena katalogowa (netto): 19.01zł
Fish świeczka na bambusie
Cena katalogowa (netto): 2.94zł
CreaMask Adjust personalizowana/regulowana maseczka
AP718512-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowana, nadająca się do prania, wielokrotnego użytku dwuwarstwowa maseczka na twarz z regulowanymi, elastycznymi zausznikami i nadrukiem sublimacyjnym. W rozmiarze dla dorosłych. Wykonana ze 100% poliestru (140 gr/m2) i 100% bawełny (140 gr/m2). Cena zawiera nadruk sublimacyjny. Min. ilość: 50 szt.
Maseczka ta nie jest osobistym sprzętem ochronnym. Nie ma właściwości filtrujących wirusy, jednak zakrycie twarzy może pomóc ograniczyć przenoszenie wirusów na inne osoby.
od 15.07zł
netto
Cena katalogowa:
19.57zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | poliester |
| Wymiar produktu | 210×140 mm |
| Waga produktu | 15.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 400 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38.5×29 cm |
| Kod celny | 6307909899 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.