Sommaroy zestaw świątecznych gumek do ścierania / gumka
Cena katalogowa (netto): 4.56zł
Subyard Mobile Xmas personalizowana smycz RPET z uchwytem na telefon
Cena katalogowa (netto): 11.18zł
CreaClean Xmas personalizowana ściereczka do okularów
AP716793
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wykonana na zamówienie ściereczka do czyszczenia okularów i ekranów z mikrofibry RPET (170 g/m²) w kształcie choinki. Cena obejmuje nadruk sublimacyjny. Min. ilość: 100 szt.
od 5.67zł
netto
Cena katalogowa:
7.37zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 131×160 mm |
| Waga produktu | 7 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 400 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 6307909899 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.