Crasket zestaw do koszykówki
AP718080
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw do koszykówki wykonany z płyty HDF o niestandardowej grafice na przedniej stronie. Zestaw zawiera przyssawki oraz piłke. Min. zam.: 50 szt.
od 30.41zł
netto
Cena katalogowa:
35.78zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Drewno HDF |
| Wymiar produktu | 200×160 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 9506999000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.