ColoBoo bambusowa szczoteczka
Cena katalogowa (netto): 6.60zł
Laster torba na zakupy RPET
Cena katalogowa (netto): 6.93zł – 7.79złZakres cen: od 6.93zł do 7.79zł
Cosmax kosmetyczka RPET
AP721462-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kosmetyczka z RPET z dwiema zapinanymi przegrodami. Poliester 600D RPET. Z metką RPET.
od 8.18zł
netto
Cena katalogowa:
10.62zł
Dostępne od ręki: 3 520 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 210×130×80 mm |
| Waga produktu | 80 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 40×30×28 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Cosmax kosmetyczka RPET - biały | |
| 2026-05-06 | 5000 |
| 2026-07-10 | 5000 |
| Cosmax kosmetyczka RPET - niebieski | |
| 2026-09-29 | 5000 |
| Cosmax kosmetyczka RPET - czarny | |
| 2026-09-29 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.