Pulux Pass Organizer podróżny RPU
Cena katalogowa (netto): 72.67zł
Rabobank Slim Powerbank RABS
Cena katalogowa (netto): 39.13zł
Cosmair Zestaw butelek kosmetycznych RABS
AP800184-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw do kosmetyków podróżnych składający się z 3 pojemników PET (40 ml) w uchwycie z recyklingowanego ABS.
od 7.13zł
netto
Cena katalogowa:
8.39zł
Dostępne od ręki: 4 638 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PET) |
| Wymiar produktu | ø51×89 mm |
| Waga produktu | 43 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 58×30×43 cm |
| Kod celny | 3923301000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.