Tublox pomadka / balsam do ust
Cena katalogowa (netto): 2.80zł
Chaloris pomadka / balsam do ust
Cena katalogowa (netto): 5.59zł
Cortex butelka RPET
AP800557-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka RPET z podstawą z naturalnego korka i plastikową pokrywką z PP. 720ml. Nie nadaje się do napojów gazowanych.
od 8.18zł
netto
Cena katalogowa:
10.62zł
Dostępne od ręki: 13 354 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, jasnoniebieski, niebieski, pomarańcz, zielony |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø71×279 mm |
| Waga produktu | 124 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 38×38×58.5 cm |
| Kod celny | 3923301000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.