Refelt Note A5 Notes z okładką z filcu RPET
Cena katalogowa (netto): 12.30zł
Woodify trofeum podświetlane
Cena katalogowa (netto): 72.67zł
Coppet Notes RPET
AP808294-00
Cena katalogowa (netto): 11.74zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes z okładką z poliestru RPET z naturalnym korkowym grzbietem i 80 kartkami w linie z papieru pochodzącego z recyklingu. Z zakładką, gumowym paskiem i uchwytem na długopis. Rozmiar A5.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1103 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czarny, naturalny, szary |
|---|---|
| Materiał | Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 147×210×15 mm |
| Waga produktu | 234 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 34×33.5×25 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
158288 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.