Wistop korek próżniowy do wina
Cena katalogowa (netto): 8.39zł
Athletic ręcznik
Cena katalogowa (netto): 11.74zł
Colman butelka ze stali nierdzewnej
AP721169-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kolorowa butelka ze stali nierdzewnej z bambusową pokrywką, 800 ml.
od 19.86zł
netto
Cena katalogowa:
23.37zł
Dostępne od ręki: 2 479 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø72×242 mm |
| Waga produktu | 208.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 24 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47.5×32×27.5 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.