Coach brelok/gwizdek
AP844011-07
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Przezroczysty, plastikowy gwizdek z breloczkiem i białą latarką z diodą.
od 1.96zł
netto
Cena katalogowa:
2.55zł
Dostępne od ręki: 15 053 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, niebieski, pomarańcz, zielony |
|---|---|
| Materiał | plastik |
| Wymiar produktu | 98 mm |
| Waga produktu | 14 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 53×31×18.5 cm |
| Kod celny | 9208900000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.