PrinTag Plus Eco niestandardowa zawieszka na prezent, gwiazda
Cena katalogowa (netto): 2.12zł
ShineKey Rect Brelok RPU
Cena katalogowa (netto): 4.70zł
Chargelight Tone latarka akumulatorowa z recyklingowanego aluminium
AP864122-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Latarka z recyklingowanego aluminium z wbudowanym akumulatorem USB (400 mAh) i paskiem do noszenia. Z regulacją jasności i mocną latarką COB oraz 3 trybami świecenia. W zestawie kabel USB do ładowania.
od 13.60zł
netto
Cena katalogowa:
17.66zł
Dostępne od ręki: 440 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, srebrny |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø23×100 mm |
| Waga produktu | 67.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 37.5×32.5×21 cm |
| Kod celny | 8513100000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.