Aruba ręcznik plażowy z recyklingowanej bawełny
Cena katalogowa (netto): 22.92zł
Solana wachlarz RPET
Cena katalogowa (netto): 9.95zł
Cancun ręcznik plażowy z recyklingowanej bawełny
AP800607-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Dwukolorowy ręcznik plażowy typu pareo wykonany w 70% z bawełny pochodzącej z recyklingu i w 30% z poliestru RPET, 180 g/m²
od 18.08zł
netto
Cena katalogowa:
23.48zł
Dostępne od ręki: 1 119 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
1 500 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, czerwony, jasnoniebieski, naturalny, pomarańcz, róża, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 900×1800 mm |
| Waga produktu | 320 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 30 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×22×33 cm |
| Kod celny | 6302910090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Cancun ręcznik plażowy z recyklingowanej bawełny - naturalny | |
| 2026-05-11 | 1500 |
| Cancun ręcznik plażowy z recyklingowanej bawełny - pomarańcz | |
| 2026-05-11 | 3510 |
| Cancun ręcznik plażowy z recyklingowanej bawełny - ciemnoniebieski | |
| 2026-05-11 | 2010 |
| Cancun ręcznik plażowy z recyklingowanej bawełny - jasnoniebieski | |
| 2026-05-11 | 4959 |
| Cancun ręcznik plażowy z recyklingowanej bawełny - zielony | |
| 2026-05-11 | 3474 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.