Pressuto XL butelka z ze stali nierdzewnej z recyklingu
Cena katalogowa (netto): 20.12zł
Chilltop plecak termiczny RPET
Cena katalogowa (netto): 76.02zł
Camino zestaw sztućców
AP800589-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw 3 sztućców z tworzywa PP w pasującym kolorowym etui. Zawiera widelec, nóż i łyżkę.
od 3.96zł
netto
Cena katalogowa:
5.14zł
Dostępne od ręki: 2 951 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, naturalny |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 50×165×25 mm |
| Waga produktu | 63 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 36×27.5×27.5 cm |
| Kod celny | 3924100090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Camino zestaw sztućców - naturalny | |
| 2026-06-22 | 5000 |
| Camino zestaw sztućców - biały | |
| 2026-06-22 | 5000 |
| Camino zestaw sztućców - ciemnoniebieski | |
| 2026-06-22 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.