Butelka stalowa termiczna 500 ml MARGARET
Cena katalogowa (netto): 52.64zł
Torba bawełniana z długimi uszami 220 g/m2 WERNER
Cena katalogowa (netto): 9.58zł
Butelka szklana z pokrowcem 600 ml RAMONA
6318103
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szklana butelka o pojemności 600 ml, z pokrywką ze stali nierdzewnej i bambusowym zamknięciem. Butelkę przed uszkodzeniami chroni neopropanowe etui.
od 21.59zł
netto
Cena katalogowa:
25.40zł
Dostępne od ręki: 440 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, guma, silikon, stal nierdzewna, szkło |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, fioletowy, granatowy, jasnoniebieski, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, szary, zielony |
| Wymiar produktu | Ø 6,5 x 25 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,500 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 33 x 46.6 x 28.3 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,350 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 24; Duże: 24 |
| Kod celny | 4064571032385 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.