Fartuch kelnerski 180 g/m² GERTRUD
Cena katalogowa (netto): 23.64zł
Worek bawełniany 140 g/m2 EWELINA
Cena katalogowa (netto): 11.34zł
Butelka szklana 500 ml EUGEN
6139404
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ekologiczna butelka ze szkła z zakrętką ze stali nierdzewnej. Pojemność 500 ml.
od 8.92zł
netto
Cena katalogowa:
11.59zł
Dostępne od ręki: 188 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | stal nierdzewna, szkło |
|---|---|
| Kolor | czerwony, niebieski, pomarańczowy, przeźroczysty, różowy, zielony |
| Wymiar produktu | Ø 6,1 x 22,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,360 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 37.5 x 37 x 49 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 18,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571016552 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Butelka szklana 500 ml EUGEN - niebieski | |
| 2026-09-15 | 10000 |
| Butelka szklana 500 ml EUGEN - czerwony | |
| 2026-08-04 | 5000 |
| Butelka szklana 500 ml EUGEN - przeźroczysty | |
| 2026-06-02 | 15000 |
| 2026-08-18 | 20000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.