Torba na laptopa MYRA
Cena katalogowa (netto): 37.70zł
Butelka szklana z pokrowcem 300 ml LOTTE
Cena katalogowa (netto): 10.99zł
Butelka stalowa termiczna 500 ml EDOARDO
6098307
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka o podwójnych ściankach (izolacja próżniowa) ze stali nierdzewnej o pojemności 500 ml. Posiada uchwyt do przenoszenia oraz zamknięcie z silikonową uszczelką.
od 35.12zł
netto
Cena katalogowa:
45.61zł
Dostępne od ręki: 1 408 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 010 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | silikon, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | czarny, szary |
| Wymiar produktu | ø 7 x 22 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,333 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 44 x 48 x 48 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 20,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 60; Duże: 60 |
| Kod celny | 4064571016170 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Butelka stalowa termiczna 500 ml EDOARDO - szary | |
| 2026-07-07 | 5010 |
| Butelka stalowa termiczna 500 ml EDOARDO - czarny | |
| 2026-08-04 | 2010 |
| 2026-09-22 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.