Kubek szklany z pokrywką 300 ml AMANDA
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Kubek termiczny 400 ml ALFRED
Cena katalogowa (netto): 42.50zł
Butelka stalowa termiczna 500 ml BERND
6257303
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Stalowa butelka termiczna o podwójnych, izolowanych próżniowo ściankach, z hermetycznym zamknięciem i pojemnością 500 ml.
od 32.26zł
netto
Cena katalogowa:
41.90zł
Dostępne od ręki: 25 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
4 008 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | czarny, złoty |
| Wymiar produktu | ø 7 x 24,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,354 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 33 x 48 x 29 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,400 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 24; Duże: 24 |
| Kod celny | 4064571029620 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Butelka stalowa termiczna 500 ml BERND - czarny | |
| 2026-10-06 | 4008 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.