Otwieracz do butelek COSIMO
Cena katalogowa (netto): 7.82zł
Zestaw sztućców NIKODEM
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Butelka stalowa termiczna 1000 ml JEROME
8358007
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka ze stali nierdzewnej, z podwójnymi ściankami i zamknięciem z bambusowym wieczkiem i rączką do przenoszenia. Pojemność 1000 ml.
od 50.69zł
netto
Cena katalogowa:
65.83zł
Dostępne od ręki: 669 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, silikon, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | ø 8,2 x 31 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,542 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 39 x 57 x 34 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,150 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 24; Duże: 24 |
| Kod celny | 4064571035126 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.