Butelka temiczna 500 ml KENDRA
Cena katalogowa (netto): 49.00zł
Butelka termiczna 600 ml CrisMa ze stali z recyklingu PENNY
Cena katalogowa (netto): 83.40zł
Butelka PET 500 ml SAMBOR
8482204
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka do picia wykonana z PET, z bambusowym wieczkiem, o pojemności 500 ml.
od 9.64zł
netto
Cena katalogowa:
11.34zł
Dostępne od ręki: 454 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, PET, polipropylen (PP) |
|---|---|
| Kolor | ciemnoszary, czerwony, niebieski, zielony |
| Wymiar produktu | Ø 6,5 x 21,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,127 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 39 x 75 x 24 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,700 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571044395 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Butelka PET 500 ml SAMBOR - ciemnoszary | |
| 2026-05-19 | 2000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.