Kubek termiczny 500 ml KORNEL
Cena katalogowa (netto): 61.43zł
Butelka do picia 600 ml PHOEBE
Cena katalogowa (netto): 12.22zł
Butelka do picia 500 ml CARA
8436266
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szroniona butelka z bambusową zakrętką, o pojemności 500 ml. Na butelce można wykonać nadruk full colour sublimacją dookoła butelki.
od 14.82zł
netto
Cena katalogowa:
19.25zł
Dostępne od ręki: 9 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
8 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, polipropylen (PP), silikon, szkło |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | ø 6,2 x 22,3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,375 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 37.5 x 58.5 x 25 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 15,150 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 40; Duże: 40 |
| Kod celny | 4064571040250 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Butelka do picia 500 ml CARA - przeźroczysty | |
| 2026-08-18 | 3000 |
| 2026-10-20 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.