Semilla notatnik z karteczkami samoprzylepnymi z papieru nasiennego
Cena katalogowa (netto): 3.13zł
Alurex latarka
Cena katalogowa (netto): 8.72zł
Brevi notes RPET
AP734054-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes na spirali z okładką z poliestru RPET z wkładką bambusową i funkcją uchwytu na telefon. Z 80 gładkimi kartkami, gumowym paskiem i uchwytem na długopis.
od 7.57zł
netto
Cena katalogowa:
8.90zł
Dostępne od ręki: 4 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny, szary |
|---|---|
| Materiał | Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 88×160×20 mm |
| Waga produktu | 80 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×18×32 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.