CreaWaist Run personalizowana torba biodrowa / biodrówka
Cena katalogowa (netto): 42.48zł
Cirit ręcznik plażowy
Cena katalogowa (netto): 28.37zł
Breton zestaw narzędzi rowerowych
AP722150-10
Cena katalogowa (netto): 61.49zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw naprawczy do roweru w praktycznej torbie na ramę rowerową z Poliester 600D. Zawiera: 15-funkcyjny multi tool, klucz imbusowy, mini pompkę i zestaw naprawczy do opon (2 łyżki do opon, tarkę i 6 łatek).
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
149 w 24-48h
0 w 5-10 dni
2000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Materiał | 600D poliester |
| Wymiar produktu | 220×65×100 mm |
| Waga produktu | 480 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 25 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45×25×31 cm |
| Kod celny | 8206000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Breton zestaw narzędzi rowerowych - czarny | |
| 2026-05-06 | 2000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
158288 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.