Lampka stołowa ILSE
Cena katalogowa (netto): 49.13zł
Latarka czołowa COB LUISA
Cena katalogowa (netto): 39.00zł
Brelok z otwieraczem MATTIA
9472713
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Brelok bambusowy z otwieraczem do butelek.
od 4.33zł
netto
Cena katalogowa:
5.62zł
Dostępne od ręki: 7 194 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, metal |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 9,4 x 3 x 0,3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,031 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 30 x 25 x 25 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,500 kg |
| Opakowanie produktu | papierowe/kartonowe etui |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 400 |
| Kod celny | 4064571043954 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.