Okładka na dokumenty LUCA
Cena katalogowa (netto): 0.99zł
Zestaw narzędzi rowerowych ELIO
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Breloczek – stojak na telefon TABITHA
9264713
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Drewniany breloczek, który posłuży jako podstawka na telefon.
od 3.18zł
netto
Cena katalogowa:
4.13zł
Dostępne od ręki: 483 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
20 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, metal |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 6 × 2,6 × 1,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,022 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 12 x 15.5 x 12; Duże: 17 x 62 x 29.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,500 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Kod celny | 4064571031500 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Breloczek - stojak na telefon TABITHA - beżowy | |
| 2026-09-15 | 20000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.