Snostro Świąteczny szklany kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 27.26zł
Pepparku Zestaw foremek do ciastek świątecznych
Cena katalogowa (netto): 12.51zł
Bostro Świąteczny szklany kubek termiczny
AP800152
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek termiczny ze szkła borokrzemowego z podwójnymi ściankami, z motywem świątecznego płatka śniegu i bambusową pokrywką, 310 ml. W pudełku z papieru typu kraft.
od 21.84zł
netto
Cena katalogowa:
28.37zł
Dostępne od ręki: 5 881 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 024 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | szkło borokrzemowe |
| Wymiar produktu | ø83×131 mm |
| Waga produktu | 180.55556 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 29×41×29.5 cm |
| Kod celny | 7013379900 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Bostro Świąteczny szklany kubek termiczny - transparentny | |
| 2026-08-19 | 3024 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.