Bilux lampki rowerowe - zestaw
Cena katalogowa (netto): 40.81zł
Shimana rowerowa torba / uchwyt na telefon RPET
Cena katalogowa (netto): 27.82zł
Bicox lampka rowerowa
AP733551-10
Cena katalogowa (netto): 21.80zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowa lampka rowerowa ABS z reflektorem COB dużej mocy (światło białe i czerwone), wbudowanym akumulatorem USB (350 mAh) i elastycznym paskiem. Z trybami światła stałego i migającego. W zestawie kabel do ładowarki USB. Nie oferowany w następujących krajach: DE, AT, CH.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
996 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Materiał | plastik ABS |
| Wymiar produktu | 83×12×23 mm |
| Waga produktu | 53 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 27×27×27 cm |
| Kod celny | 8513100000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Bicox lampka rowerowa - czarny | |
| 2026-09-21 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.