Hebon długopis
Cena katalogowa (netto): 1.05zł
Vakux korek do wina
Cena katalogowa (netto): 8.39zł
Bayex taśma do ćwiczeń
AP721254-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Elastyczna taśma do ćwiczeń fitness. Guma TPE.
od 2.58zł
netto
Cena katalogowa:
3.35zł
Dostępne od ręki: 7 639 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | guma |
| Wymiar produktu | 500×50 mm |
| Waga produktu | 11.7 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 43×31.5×23 cm |
| Kod celny | 9506919000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Bayex taśma do ćwiczeń - czerwony | |
| 2026-06-08 | 5000 |
| Bayex taśma do ćwiczeń - niebieski | |
| 2026-06-08 | 5000 |
| Bayex taśma do ćwiczeń - czarny | |
| 2026-06-08 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.