Torba z juty na zakupy
Cena katalogowa (netto): 27.27zł
Torba bawełniana na zakupy
Cena katalogowa (netto): 6.16zł
Bawełniany worek ze sznurkiem
V0408-20
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bawełniany worek ze sznurkiem
od 4.61zł
netto
Cena katalogowa:
5.84zł
Dostępne od ręki: 275 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
36 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy |
|---|---|
| Materiał | bawełna 120 g/m2 |
| Wymiar produktu | 40 x 35 x 0,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 56 |
| Opakowanie produktu | polybag |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46 x 43,5 x 30 cm |
| Waga kartonu | 12,6 |
| Kod celny | 42029291 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Bawełniany worek ze sznurkiem - beżowy | |
| 2026-06-26 | 36000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.