Czapka zimowa | Bayleigh
Cena katalogowa (netto): 11.05zł
Ręcznik "zwierzątko", rozmiar dziecięcy | Simon
Cena katalogowa (netto): 31.20zł
Bawełniana torba na zakupy, składana | Arlo
V7297-03
Cena katalogowa (netto): 8.64zł – 11.44złZakres cen: od 8.64zł do 11.44zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bawełniana torba na zakupy z długimi uchwytami, składana, przednia kieszeń
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1808 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, granatowy |
|---|---|
| Materiał | bawełna 220 g/m2 |
| Wymiar produktu | 42 x 37 cm (handles 2,5 x 60 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 137 |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46 x 46 x 33 cm |
| Waga kartonu | 14 |
| Kod celny | 4202929800 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowa pantera | Kerry
SKU:
HE282-16
Dostępne na zamówienie
20 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy kot | Merlin
SKU:
HE295-19
Dostępne na zamówienie
2443 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Caesar
SKU:
HE296-20
Dostępne na zamówienie
5463 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Josh White
SKU:
HE273-52
Dostępne na zamówienie
0 | 1344
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Monty White
SKU:
HE271-02
Dostępne na zamówienie
608 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Nicky Honey Junior
SKU:
HE242-18
Dostępne na zamówienie
2584 | 7920
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś, brelok | Larry Brown
SKU:
HE560-16
Dostępne na zamówienie
4432 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy słoń | Samson
SKU:
HE284-19
Dostępne na zamówienie
2725 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.