Bateria AA ARTURO
Cena katalogowa (netto): 1.67zł
Długopis metalowy ESPACE Pierre Cardin
Cena katalogowa (netto): 84.69zł – 94.26złZakres cen: od 84.69zł do 94.26zł
Bateria AAA FRANZ
9999400
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bateria AAA
od 0.89zł
netto
Cena katalogowa:
1.05zł
Dostępne od ręki: 316 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | wielokolorowy |
| Wymiar produktu | 4,4 x ø 1,0 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,007 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 5 x 13 x 5; Duże: 15 x 28 x 20 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,380 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,950 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 60; Duże: 1200 |
| Kod celny | 4064571024656 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.