Condala mandala z zestawem do kolorowania
Cena katalogowa (netto): 4.02zł
Bisight ściereczka do okularów
Cena katalogowa (netto): 3.91zł
Aviation shaker
AP781796
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Shaker wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności 550 ml. Spakowany w kartonik prezentowy.
od 31.85zł
netto
Cena katalogowa:
41.37zł
Dostępne od ręki: 543 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø87×215 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47.5×38×36 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.