Scenset zestaw zapachowy
Cena katalogowa (netto): 21.24zł
Decibel głośnik bezprzewodowy
Cena katalogowa (netto): 32.82zł
Amilo zapalniczka
AP741833-02
Cena katalogowa (netto): 1.33zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowa zapalniczka piezo, zabezpieczona przed dziećmi. ostarczane z minimalnym poziomem gazu, musi być napełnione przed kolejnym użyciem. Produkt dostępny w ilościach całokartonowych (wielokrotność 1000szt).
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
42 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, fuksji, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | plastik |
| Wymiar produktu | 23×80×9 mm |
| Waga produktu | 15 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1000 |
| Wymiary kartonu (cm) | 43×27×23.5 cm |
| Kod celny | 9613200000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.