Visikey brelok odblaskowy
Cena katalogowa (netto): 2.52zł
Borrox świeca / świeczka
Cena katalogowa (netto): 24.48zł
Amalfi wiatrak
AP734233-D
Cena katalogowa (netto): 7.27zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wiatrak ręczny z dekoracją w kształcie owocu, tworzywo ABS.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
7033 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | wielokolorowy |
|---|---|
| Materiał | plastik ABS |
| Wymiar produktu | 70×135×35 mm |
| Waga produktu | 28 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 50×30×69 cm |
| Kod celny | 8414592590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.