Kaizen długopis bambusowy
Cena katalogowa (netto): 1.78zł
Aluudy C brelok
Cena katalogowa (netto): 4.70zł
Aluudy B brelok
AP718938
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Brelok ze szczotkowanego aluminium z nadrukiem full kolor. Cena zawiera nadruk UV LED po jednej stronie. Min. ilość: 100szt.
od 4.00zł
netto
Cena katalogowa:
4.70zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Kompozyt aluminiowy |
| Wymiar produktu | 35×53 mm |
| Waga produktu | 6 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 1600 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 7326200090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.