NoTouch Creative klucz higieniczny
Cena katalogowa (netto): 4.19zł
Aluudy A brelok
Cena katalogowa (netto): 4.70zł
Aloopy personalizowana podkładka na dokumenty A4
AP718904
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Personalizowana podkładka na dokumenty A4 z elementami ze szczotkowanego aluminium i własną grafiką na froncie. Min. ilość: 25szt.
od 44.77zł
netto
Cena katalogowa:
58.14zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Kompozyt aluminiowy |
| Wymiar produktu | 230×315 mm |
| Waga produktu | 338 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 35×25×35 cm |
| Kod celny | 8305900000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.