Barranha suchy worek RPET
Cena katalogowa (netto): 20.68zł
Trance Przezroczyste słuchawki bezprzewodowe RABS
Cena katalogowa (netto): 50.07zł
Aloid głośnik bezprzewodowy
AP734253-21
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bezprzewodowy głośnik z recyklingowanego aluminium z bambusową siatką i paskiem ze skóry PU. Z wbudowanym akumulatorem. W zestawie kabel USB do ładowania.
od 47.29zł
netto
Cena katalogowa:
55.63zł
Dostępne od ręki: 22 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø68×35 mm |
| Waga produktu | 180 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 26×42×25 cm |
| Kod celny | 8518290090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.