Wumpy Clean długopis anty-bakteryjny
Cena katalogowa (netto): 1.06zł
Blopp brelok
Cena katalogowa (netto): 4.75zł
Alobor display
AP718905-A
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Display ze szczotkowanego aluminium z full kolorowym nadrukiem. Cena zawiera nadruk UV LED po jednej stronie. Min. ilość: 50szt.
od 25.83zł
netto
Cena katalogowa:
33.54zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Kompozyt aluminiowy |
| Wymiar produktu | 145×170×50 mm |
| Waga produktu | 125 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 7326909890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.