Praia ręcznik plażowy / worek ze sznurkami
Cena katalogowa (netto): 49.51zł
Luzimar ręcznik plażowy
Cena katalogowa (netto): 39.78zł
Agul butelka
AP733816-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka aluminiowa z recyklingu z pokrywką, 650 ml.
od 18.91zł
netto
Cena katalogowa:
22.25zł
Dostępne od ręki: 6 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny |
|---|---|
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø73×210 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 72×25×37 cm |
| Kod celny | 7615108090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.